Om oss

Dalebakken har siden oppstarten i 1978 under navnet Fosen Motorservice AS, vokst til å bli en av Fosens største faghandlere og har et omfattende utvalg av maskiner og utstyr til:

BÅTEN – HYTTA – HAGEN – SKOGEN – INDUSTRIEN – BYGGEPLASSEN – ENTREPRENØREN.

Vi er kjent for god service, høy kompetanse og et svært bredt varespekter. Vi lagerfører og forhandler kvalitetsprodukter fra anerkjente leverandører til riktige priser. I tillegg har vi et servicetilbud på alt av maskiner og utstyr som vi selv selger og lagerfører.

Med dyktige og erfarne fagfolk med opptil 30 års fartstid i bransjen, gir dette grunnlaget for en trygg og hyggelig handel hos oss!



Org.nr: 918 753 893 MVA

Våre åpningstider:
Mandag – Fredag
07.30 – 16.00
Lørdag:
10.00 – 14.00

NB! FOR ÅPNINGSTIDER VED HØYTIDER, SJEKK VÅR FACEBOOK-SIDE!


Telefonnr.: 72 51 31 30

Vakttelefon: 913 23660 eller 905 82838


Våre ansatte

Geir Olafsen

Daglig leder

Dir. tlf. 72 51 31 31
Mob. 91 32 36 60

Har hovedansvar for maritim avdeling med båt, båtutstyr og båtmotorer.

geir@dalebakken.no

Erik Olafsen

Butikkleder

Dir. tlf. 72 51 31 33
Mob. 90 58 28 38

Har hovedansvar for drifts- og vedlikeholdsprodukter

erik@dalebakken.no

Rune A. Olafsen

Marked/Web/Økonomi

Dir. tlf. 72 51 31 37
Mob. 48 07 82 18

Ansvarlig for all markedsføring, drift og vedlikehold av nettsider, samt regnskap/økonomi.

rune@dalebakken.no

Harald Olafsen

Gründer/Vedlikehold

Dir. tlf. 72 51 31 38
Mob. 91 32 36 59

Selskapets gründer, vaktmester og alt-mulig-mann.

harald@dalebakken.no

Øyvind F. Lien

Salgskonsulent utesalg

Dir. tlf. 72 51 31 32
Mob. 91 32 36 62

Har ansvar for produkter til oppdrettsnæringen, samt oppfølging av våre bedriftskunder.

oyvind@dalebakken.no

Egil M. Ring

Salgskonsulent innesalg/gass

Dir. tlf. 72 51 31 34
Mob. 48 88 02 23

Har hovedansvar for maskiner og utstyr, installasjon av robotklippere, samt gassavdeling.

egil@dalebakken.no

Tone Lund

Salgskonsulent innesalg

Dir. tlf. 72 51 31 35

Har hovedansvar for vår Arbeidstøy- og verneutstyravdeling.

tone@dalebakken.no

Johnny Leseth

Mekaniker

Dir. tlf. 48 10 19 32

Har hovedansvar for rep. av tilhengere, høytrykkspylere, og det meste av egensolgte maskiner og utstyr.

johnny@dalebakken.no

Svein Einar Grande

Verksmester

Dir. tlf. 48 86 71 69

Driftsansvarlig for verksted, og foretar rep. og service av båt, båtmotorer, ATV, snøscooter og øvrig maskiner/utstyr.

svein.einar@dalebakken.no

Til toppen ↑